BPN Menü
Alışveriş Sepetim

Hakkımızda

Rekk Sporcu Gıdaları 2015 yılında Eskişehir’de kurulmuştur. 2015 yılında kurulan Rekk Sporcu Gıdaları; ONYX markasının ithalatı ile başladığı ticari faaliyetlerini, 2021 yılına kadar SSN ve BPN markalarını da bünyesine kazandırarak güçlendirmiştir. Sports Style Nutrition markası 2017 yılından beri Rekk Sporcu Gıdaları tarafından üretilen bir sporcu gıdası markasıdır. SSN yıllar içinde yapılan efektif yatırımlar ve kalite odaklı üretimi sayesinde ulusal pazarda rakiplerine karşı üstünlük sağlamış ve en çok tercih edilen sporcu gıdası markalarından biri haline gelmiştir. Rekk Sporcu Gıdaları sporcuların ihtiyaç duyacağı tüm gıda takviyelerini üretebilmek adına Ar-Ge çalışmalarına devam etmekte, ürün ve aroma çeşitliliğini sürekli olarak arttırmaktadır.

Sports Style Nutrition markasının bünyesinde bulunan tüm ürünler Rekk Sporcu Gıdalarının diğer markalarında olduğu gibi firmanın kendi üretim tesisinde; tamamen hijyenik koşullar altında ve modern üretim teknikleri ile üretilmektedir. Üretilen gıda takviyelerinin hiçbirinde domuz yağı veya domuz katkıları bulunmamakla beraber, Rekk Sporcu Gıdaları tüm marka ve ürünleri HELAL sertifikası ile belgelendirilmiş sayılı firmalardandır. Tüm üretim süreçleri T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından kontrol edilmekte ve ürün satışları ilgili onaylar alındıktan sonra başlamaktadır. Rekk Sporcu Gıdalarının ürettiği ürünlerde en önemli öncelik hammadde kalitesi ve ürünün efektif kullanılabilir durumda olmasıdır. Örneğin ürünlerde kullanılan karbonhidrat çeşidi, Alman Patentli Palatinose™ markalı izomaltülozdur. Üretilen hiçbir ürün soya proteini de dahil olmak üzere herhangi bir bitkisel protein içermemektedir.

 

Rekk Sporcu Gıdalarının Sahip Olduğu Belgeler:

·       QUALITY MANAGEMENT SYSTEM CERTIFIED (ISO 9001:2015)

·       FOOD SAFETY MANAGEMENT SYSTEM CERTIFIED (ISO 22000:2005)

·       ENVIRONMENTAL MANAGEMENT SYSTEM CERTIFIED (ISO14001:2015)

·       HAZARD ANALYSIS AND CRITICAL CONTROL POINTS CERTIFIED (HACCP)

·       GOOD MANUFACTURING PRACTICE CERTIFIED (GMP)

·       HALAL FOOD CERTIFIED (HALAL)

 

VİZYONUMUZ

Ulusal ve uluslararası platformlarda tanınan, dünyada gelişmekte olan çağdaş üretim tekniklerini takip eden ve bu yeniliklere öncülük eden, diğer firmalar tarafından örnek alınan bir kurum olmaktır.

 

MİSYONUMUZ

Spora gönül veren tüm sporculara yüksek kalitede ürünler ile destek olmak ve sektörümüzde iş imkânı yaratarak ülkemize hizmet etmek, personelimizin sürekli gelişmesini ve güven içinde mutlu çalışmasını sağlamaktır.

DEĞERLERİMİZ

·       Yeniliklere açıklık

·       Etik kurallara bağlılık

·       Müşteri Odaklılık

·       İnsana, Çevreye ve Paydaşlara Saygı

·       Kalite ve Verimlilik

·       Yaratıcılık ve İnovasyon