Best Plus Nutrition
Alışveriş Sepetim

İptal & İade Koşulları

Siparişinizdeki ürün veya ürünleri siparişinizin tesliminden sonra 14 (ondört) gün içerisinde iade edebilirsiniz. Ürün iade koşullarını karşılamadığı takdirde ürün adresinize geri gönderilebilir.

İade etmek istediğiniz ürünleri fatura örneğini kutu içerisine ekleyerek paketleyiniz.

İade talep ettiğiniz ürünlerin orijinal paketinde; ürün açılmamış ve kullanılmamış olması durumunda iadeniz kabul edilir. Aksi takdirde ürünlerinizin iadesi kabul edilmez ve size geri gönderilir.

İade veya iptal ettiğim ürünün ücret iadesini ne zaman alırım ?

İade edilen ürün depomuza ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.

İade edilen ürün iade şartlarına uygunsa en geç 7 gün içerisinde iade süreci tamamlanır.

İade edilen tutarın kartınıza yansıma süresi çalıştığınız bankanıza bağlıdır.

Taksitle yapılan alışverişlerin ücretini bankaya tek seferde ödenir. İlgili banka tutarı kredi kartınıza kendi prosedürlerine uygun şekilde iade eder. Detayları bankanızla görüşmelisiniz.

14 (ondört) Günlük iade süresi doldu, aldığım ürünü iade edebilir miyim?

Mesafeli Satış Sözleşmesine göre ve iade edilmesi düşünülen ürün veya ürünler iade koşullarını sağlıyorlar ise internetten veya mobilden satın alınan bir ürünü iade etme süresi 14 (ondört) gündür.


NOT :  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzun varsayıldığını unutmayınız.