Best Plus Nutrition
Alışveriş Sepetim

BPN Best Plus Nutrition Eco Tactical Bcaa 4:1:1 210 Gr (Ananas) Amino Asit

BPN Best Plus Nutrition Eco Tactical Bcaa 4:1:1 210 Gr (Ananas)  Amino Asit
Çok Satanlar -19 %
BPN Best Plus Nutrition Eco Tactical Bcaa 4:1:1 210 Gr (Ananas) Amino Asit
Son Kullanma Tarihi
Tüm ürünlerimiz minimum 1.5 yıl ortalama 2 yıldır. Tarafınıza tavsiye edilen tüketim tarihi 1.5 yıldan daha kısa olan ürünler gönderilmemektedir.
129,00TL
159,00TL
Vergiler Hariç: 127,72TL
  • Stok Durumu: Stokta var

Mevcut Seçenekler:

Bpn Eco Beta Bcaa 4:1:1 210 G Ananas Aromalı nedir ?
 
Bpn Eco Beta 4:1:1 BCAA ananas aromalı bu üründe her serviste 5.000 mg BCAA, 1.000 mg L-Alanine ve +B6 Vitamin sunulmaktadır. Ananas aroması ile eşsiz bir formüle sahip olan ürünün toz formda olması, daha hızlı emilim sağladığı için antrenman sırasında da rahatlıkla kullanılabilmektedir.
 
Bpn Eco Beta Bcaa 4:1:1 210 G Ananas Aromalı Nasıl Kullanılmalıdır ?

BAŞLANGIÇ SEVİYESİ:  1 ölçeği antrenman öncesinde, sonrasında veya antrenman esnasında kullanabilirsiniz. Alım miktarı, günde 2 defa 1 porsiyon olmak üzere 14 g'dır. 

ORTA SEVİYE: 1 ölçeği antrenman öncesinde, sonrasında veya antrenman esnasında kullanabilirsiniz. Alım miktarı, günde 2 defa 1 porsiyon olmak üzere 14 g'dır.                                                                                                                                                                                                       İLERİ SEVİYE:1 ölçeği antrenman öncesinde, sonrasında veya antrenman esnasında kullanabilirsiniz. Alım miktarı, günde 2 defa 1 porsiyon olmak üzere 14 g'dır.
 
Bpn Eco Beta Bcaa 4:1:1 210 G Ananas Aromalı Dikkat Çeken Özellikleri ?
5.000 mg BCAA 4:1:1
1.000 mg  L-Alanine
+B6 Vitamin
30 Servis


Ürün Özellikleri
Servis Sayısı 30
Servis Başı Fiyat 5,30 TL
Servis Miktarı 7 gr

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzeninin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlı olup, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve diğer patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemize bildirimde bulununuz. Ürünlerimizin tamamı ve üretim tesisimiz T.C Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.