Best Plus Nutrition
Alışveriş Sepetim

BPN Eco Beta L-carnitine 4000 mg 1000 mL Cuba Libre Cocktail

BPN Eco Beta L-carnitine 4000 mg 1000 mL Cuba Libre Cocktail
Çok Satanlar
BPN Eco Beta L-carnitine 4000 mg 1000 mL Cuba Libre Cocktail
Son Kullanma Tarihi
Tüm ürünlerimiz minimum 1.5 yıl ortalama 2 yıldır. Tarafınıza tavsiye edilen tüketim tarihi 1.5 yıldan daha kısa olan ürünler gönderilmemektedir.
249,00TL
Vergiler Hariç: 226,36TL
  • Stok Durumu: Stokta var

Mevcut Seçenekler:

BPN Eco Beta L-carnitine 4000 mg 1000 mL Cuba Libre Cocktail Nedir ?

Sağlıklı yaşam ve enerji dolu antrenmanlarınız için tasarlanmış, BPN L-Carnitine Cuba Libre Cocktail Aromalı ürünümüzle tanışın!

BPN Eco Beta L-carnitine 4000 mg sıvı formda bir üründür. Metabolizmanızı hızlandırma ve vücudun harcamış olduğu kalori miktarını arttırmaya yardımcı olmaktadır.  Benzersiz özel formülü ile sizlere her zaman daha iyisini yaşatmak için BPN !

Sağlıklı yaşam ve enerji dolu antrenmanlarınız için tasarlanmış, BPN L-Carnitine Cuba Libre Cocktail Aromalı ürünümüzle tanışın!

Bu özel formül, her bir servisinde L-Carnitine ile birleşen Kola-Limon aromasıyla öne çıkıyor. Her yudumu ferahlatıcı ve eşsiz bir lezzetle dolu olacak, antrenmanlarınıza keyif katacak.

BPN L-Carnitine Cuba Libre Cocktail Aromalı, enerji dolu antrenmanlarınızı destekleyerek, yağ yakımını tetikleyebilir.

Her bir yudum, sağlığınıza ve formunuza katkı sağlamak için tasarlandı. BPN olarak, sporculara ve sağlık bilincine sahip bireylere en kaliteli ürünleri sunma misyonumuzla hareket ediyoruz.

Ürünümüz, GMP standartlarına uygun olarak üretilmiş olup, güvenilir ve etkili bir L-Carnitine kaynağıdır.

BPN Eco Beta L-carnitine 4000 mg 1000 mL Cuba Libre Cocktail Nasıl Kullanılır ?

BPN Eco Beta L-carnitine antrenman yaparken kullanım sağlayabilirsiniz.  Spor yapmadan 30 Dakika önce 1 Porsiyon ( 3 Ölçek ) kullanılması tavsiye edilir.


BPN Eco Beta L-carnitine 4000 mg İçerik Bilgisi :
Ürün Özellikleri
Servis Sayısı 10 servis
Servis Başı Fiyat 24,9 TL

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzeninin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlı olup, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve diğer patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemize bildirimde bulununuz. Ürünlerimizin tamamı ve üretim tesisimiz T.C Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.