Best Plus Nutrition
Alışveriş Sepetim

BPN Eco Beta L- Glutamine 204.4 Gr

BPN Eco Beta L- Glutamine 204.4 Gr
Çok Satanlar
BPN Eco Beta L- Glutamine 204.4 Gr
Son Kullanma Tarihi
Tüm ürünlerimiz minimum 1.5 yıl ortalama 2 yıldır. Tarafınıza tavsiye edilen tüketim tarihi 1.5 yıldan daha kısa olan ürünler gönderilmemektedir.
169,00TL
Vergiler Hariç: 167,33TL
  • Stok Durumu: Stokta var

Mevcut Seçenekler:BPN Eco Beta L-Glutamine 204.4 Gr nedir?

BPN Glutamine Aromasız, saf güç ve performans arayanlar için tasarlandı.

%100 Saflıkta farma kalite ve ‘Maya Kaynaklı’ saf L-Glutamin amino asiti içeriği ile özel beslenme ihtiyacını karşılamaya, yoğun fiziksel aktivite dönemlerinde amino asit dengesini korumaya ve antrenman performansını geliştirmeye yardımcı olabilir.

Her bir yudumu saf güçle dolu olan BPN Glutamine Aromasız ile spor performansınızı destekleyin! Doğal bir lezzet arayanlar için tasarlanmış olup, her servisinde en saf Glutamine avantajlarını sunar.

BPN Eco Beta L-Glutamine 204.4 Gr'ın dikkat çeken özellikleri:

- Yüksek hammadde kalitesi

- Yüksek servis sayısı

- Toparlayıcı etkisi olabilir

- Aromasız

BPN olarak, sporculara ve sağlık bilincine sahip bireylere en kaliteli ürünleri sunma misyonumuzla hareket ediyoruz. Ürünümüz, GMP standartlarına uygun olarak üretilmiş olup, güvenilir ve etkili bir Glutamine kaynağıdır.Ürün Özellikleri
Servis Sayısı 40
Servis Başı Fiyat 5 TL
Servis Miktarı 5,11 gr

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzeninin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlı olup, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve diğer patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemize bildirimde bulununuz. Ürünlerimizin tamamı ve üretim tesisimiz T.C Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.